Milí rodičia,

aj tento rok máte možnosť rozhodnúť, kam poputujú 2% (prípadne 3%) Vašich daní. Nemusí to byť veľká suma, ale keď sa príspevkov vyskladá viac (babka k babce), dajú sa s nimi robiť rozumné veci.
My v MFK Záhorská Bystrica ďakujeme za Vašu podporu v minulých rokoch a budeme radi, ak sa rozhodnete podporiť náš futbalový klub aj tento rok a časť Vašich daní nasmerujete ku nám. Tým, že ich dáte poukázať nám, budeme môcť obohatiť Vašu ratolesť/i o niečo, čo by inak zhltol štát. Nákupom športového vybavenia, futbalových pomôcok, dresov, úhradami štartov na turnajoch dáme Vášmu dieťaťu/om viac ako skorumpované a neschopné štátne inštitúcie.

AKO NÁS PODPORÍTE
Vyplníte formulár - Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane, v ktorom ako príjemcu uvediete MFK Záhorská Bystrica:
Políčko 15 - IČO: 50934872
Políčko 16 - Právna forma: Občianske združenie
Políčko 17 - Obchodné meno (názov): MFK Záhorská Bystrica
Políčko 18 - Sídlo - Ulica: Plavecká
Políčko 19 - Súpisné/orientačné číslo: 7022/3
Políčko 20 - PSČ: 84106
Políčko 21 - Obec: Bratislava-Záhorská Bystrica
Pre zjednodušenie sme pripravili formulár vyhlásenia, v ktorom sú už tieto údaje vyplnené (ostatné môžete vyplniť elektronicky, keďže je to editovateľné PDF): MFK_ZB-Vyhlasenie_o_poukazani_2perc-2019.pdf ( https://www.mfkzb.sk/files/MFK_ZB-Vyhlasenie_o_poukazani_2perc-2019.pdf )
(Celý postup nájdete napr. tu: https://www.dvepercenta.sk/navod.php )

Ďakujeme za Vašu ochotu a podporu, vážime si to.

MFK Záhorska Bystrica