Milí rodičia,

 

aj tento rok máte možnosť rozhodnúť, kam poputujú 2% (prípadne 3%) Vašich daní. Nemusí to byť veľká suma, ale keď sa príspevkov vyskladá viac (babka k babce), dajú sa s nimi robiť rozumné veci.

My v MFK Záhorská Bystrica budeme radi, ak sa rozhodnete podporiť náš futbalový klub a časť Vašich daní nasmerovať ku nám. Tým, že ich dáte poukázať nám, budeme môcť obohatiť Vašu ratolesť/i o niečo, čo by inak zhltol štát. Nákupom športového vybavenia, futbalových pomôcok, dresov, úhradami štartov na turnajoch dáme Vášmu dieťaťu/om viac ako skorumpovaný štát (sľubujeme, že stíhačky ani transportéry kupovať nebudeme).

 

AKO NÁS PODPORÍTE

Vyplníte formulár - Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane, v ktorom ako príjemcu uvediete MFK Záhorská Bystrica:

Políčko 15 - IČO: 50934872

Políčko 16 - Právna forma: Občianske združenie

Políčko 17 - Obchodné meno (názov): MFK Záhorská Bystrica

Políčko 18 - Sídlo - Ulica: Plavecká

Políčko 19 - Súpisné/orientačné číslo: 7022/3

Políčko 20 - PSČ: 84106

Políčko 21 - Obec: Bratislava-Záhorská Bystrica

Pre zjednodušenie sme pripravili formulár vyhlásenia, v ktorom sú už tieto údaje vyplnené (ostatné môžete vyplniť elektronicky, keďže je to editovateľné PDF): MFK_ZB-Vyhlasenie_o_poukazani_2perc-2018.pdf ( https://www.mfkzb.sk/files/MFK_ZB-Vyhlasenie_o_poukazani_2perc-2018.pdf )

(Celý postup nájdete napr. tu: https://www.dvepercenta.sk/navod.php )

 

Ďakujeme za Vašu ochotu a podporu, vážime si to.

 

MFK Záhorska Bystrica