Organizátor :               ŠK  Žolík Malacky

Vekové kategórie:       mladšia prípravka ročník 2008 – 2009

staršia prípravka ročník 2006 – 2007

Miesto :                       telocvičňa na ZŠ Štúrova Malacky

Termín :                      hracím  dňom bude  sobota ( mladšia prípravka ročník 2008 – 2009 ) v čase od 14.00 – 17.00 hod. a nedeľa ( staršia prípravka ročník 2006 – 2007 ) v čase od 13.00 – 16.00 hod.  v mesiacoch

( november  až  marec ).  Hrať sa určite nebude cez vianočné prázdniny (24, 25, 31.12., 1, 7, 8.1.), polročné prázdniny (4 – 5.2.) a jarné prázdniny (25 – 26.2.).  Turnaj začne 12.11. 2016, kde sa odohrajú prvé zápasy v skupinách. Koniec turnaja je 12.3. 2017.

Poistenie :                    účastníci turnaja štartujú na vlastnú zodpovednosť a vlastné individuálne poistenie. Za zdravotný stav hráčov zodpovedá vysielajúci klub. Každý klub je zodpovedný za prípadné ošetrenie svojho hráča

Štartovné :                   100 € za jedno družstvo, 180 € za dve družstvá a 270 € za tri družstvá z jedného klubu. Ligu robíme pre 12 družstiev v staršej aj mladšej prípravke.  Štartovné môžete zaplatiť aj počas zápasov prvého kola zimnej halovej ligy alebo  na číslo účtu 6619830005/1111 v UNICREDIT BANK, kde uvediete do poznámky názov klubu a ako VS  vekovú kategóriu, za ktorú štartovné platíte napr.: VS: 2007, poznámka: skzolikmalacky.

Počet hráčov :              v jednom družstve max. 1 + 10 hráčov

Občerstvenie :              si zabezpečí každý klub vo vlastnej réžii, v škole nie je k dispozícii žiadny bufet ani automat

Rozhodcovia :             zabezpečí organizátor turnaja

Ceny:                           každý hráč dostane medailu

Počet zápasov:            každé družstvo počas ZHL odohrá 6 zápasov ( 5 zápasov v základnej skupine a jeden zápas o konečné umiestnenie)

- hrací čas:                   mladšia prípravka ročník 2008 – 2009 - 2 x 25 min. s prestávkou 5 min., bez zmeny strán

staršia prípravka ročník 2006 – 2007 - 2 x 25 min. s prestávkou 5 min., bez zmeny strán

- rohové a priame kopy:       sa zahrávajú a hráči súpera musia stáť 4 m od lopty

- pokutový kop:          kope sa zo vzdialenosti 7 m

- auty:                          na oboch stranách sa hrá cez mantinel, auty sa nezahrávajú

- hra brankára:            malú domov nemôže brankár chytiť rukami, brankár rozohráva vždy zo zeme nohou alebo vyhodením lopty rukou. Brankár má zakázané loptu vykopávať z ruky

- platnosť gólu             gól platí iba vtedy ak je hráč na súperovej polovici. Gól strelený z vlastnej polovice nebude platiť

- organizačné pokyny: prestávka  medzi  zápasmi je  do 5 minút a slúži na rýchlu výmenu

družstiev

- vylosovanie:              tolerujte a dodržujte rozpis jednotlivých zápasov

- hrací systém:             mladšia prípravka ročník 2008 – 2009

družstvá budú rozdelené do dvoch základných skupín „A“ a „B“. V každej skupine je  6 družstiev. Základná skupina sa  odohrá systémom každý  s každým jeden zápas.

Finálový turnaj úroveň I. (hrá sa o 1 – 6 miesto)

Do finále úrovne I. postúpia družstvá umiestnené v základných skupinách „A“ a „B“ na 1. až 3. mieste.

O prvé miesto odohrajú medzi sebou jeden zápas družstvá, ktoré sa umiestnili v konečnej tabuľke skupiny „A“ a „B“ na 1. mieste. To je A1 – B1.

O tretie miesto odohrajú medzi sebou jeden zápas družstvá, ktoré sa umiestnili v konečnej tabuľke skupiny „A“ a „B“ na 2. mieste. To je A2 – B2.

O piate miesto odohrajú medzi sebou jeden zápas družstvá, ktoré sa umiestnili v konečnej tabuľke skupiny „A“ a „B“ na 3. mieste. To je A3 – B3.

Finálový zápas sa hrá na 2 x 25 min. s prestávkou 5 min. bez zmeny strán.

Na konci finálových turnajov  sa všetkým deťom odovzdajú  medaile.

Finálový turnaj úroveň II. (hrá sa o 1 – 6 miesto)

Do finále úrovne II. postúpia družstvá umiestnené v základných skupinách „A“ a „B“ na 4. až 6. mieste.